Het is nu:

Speelschema Wik'57 2 seizoen 2023-2024

Speelschema Wik’57 -2 B1400 Mannen beker reserve zaterdag groep 4 poule 82. "
(Wedstrijddag 1 Beker) Zaterdag 2 september 2023.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
12:30 MZC'11 6 - Wik'57 2 0 - 5
14:25 ASV Brouwershaven 2 - ZSC'62 2 1 - 6
 
(Wedstrijddag 2 beker) Zaterdag 9 september 2023.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
12:30 Wik'57 2 - ASV Brouwershaven 2 5 - 0
12:30 ZSC'62 2 - MZC'11 6 1 - 1
 
(Wedstrijddag 3 beker) Zaterdag 16 september 2023.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
12:00 MZC'11 6 - ASV Brouwershaven 2 0 - 3
12:30 ZSC'62 3 - Wik'57 2 0 - 0
 
(Wedstrijddag 4 beker) Zaterdag 21 oktober 2023.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
14:30 Wik'57 2 - Wolphaartsdijk 3 4 - 2
 
(Wedstrijddag 5 beker) Zaterdag 18 november 2023.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
14:30 's heer arendskerke 4 - Wik'57 2 Afgelast
 
(Inhaaldag Beker) Woensdag 29 november 2023.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
20:00 's heer arendskerke 4 - Wik'57 2 7 - 4
 
Speelschema competitie Wik’57 -2 competitie 0214 Zaterdag reserve 5e klasse 506.
(Wedstrijddag 1) Zaterdag 23 september 2023.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
12:30 ASV Brouwershaven 2 - SKNWK 3 5 - 5
14:30 ZSC'62 3 - Smerdiek 2 1 - 7
14:30 Duiveland 3 - Colijnsplaatse Boys 3 9 - 1
14:30 DBGC 3 - Wik'57 2 2 - 0
14:30 Tholense Boys 3 - Bruse Boys 5 1 - 5
14:45 MZC'11 5 - Fc de Westhoek'20 3 4 - 0
 
(Wedstrijddag 2) Zaterdag 30 september 2023.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
12:30 Wik'57 2 - ASV Brouwershaven 2 9 - 0
13:30 Smerdiek 2 - Tholense Boys 3 5 - 1
14:00 Fc de Westhoek'20 3 - Duiveland 3 0 - 3
14:00 Bruse Boys 5 - MZC'11 5 2 - 2
14:30 Colijnsplaatse Boys 3 - DBGC 3 0 - 4
14:30 SKNWK 3 - ZSC'62 3 9 - 2
 
(Wedstrijddag 3) Zaterdag 7 oktober 2023.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
12:30 ASV Brouwershaven 2 - Colijnsplaatse Boys 3 Verzet
14:30 Wik'57 2 - SKNWK 3 0 - 4
14:30 Duiveland 3 - Bruse Boys 5 11 - 1
14:30 Tholense Boys 3 - ZSC'62 3 4 - 3
14:30 DBGC 3 - Fc de Westhoek'20 3 Verzet
14:45 MZC'11 5 - Smerdiek 2 2 - 7
 
(Wedstrijddag 4) Zaterdag 14 oktober 2023.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
13:30 Smerdiek 2 - Duiveland 3 7 - 4
14:00 Fc de Westhoek'20 3 - Brouwershaven 2 3 - 3
14:00 Bruse Boys 5 - DBGC 3 2 - 6
14:30 Colijnsplaatse Boys 3 - Wik'57 2 0 - 2
14:30 ZSC'62 3 - MZC'11 5 6 - 2
14:30 SKNWK 3 - Tholense Boys 3 3 - 0
 
(Inhaaldag) Zaterdag 21 oktober 2023.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
14:30 DBGC 3   Fc de Westhoek'20 3 6 - 1
 
(Wedstrijddag 5) Zaterdag 28 oktober 2023.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
12:30 Wik'57 2 - Fc de Westhoek'20 3 3 - 1
12:30 Brouwershaven 2 - Bruse Boys 5 Verzet
14:30 Colijnsplaatse Boys 3 - SKNWK 3 3 - 2
14:30 Duiveland 3 - ZSC'62 3 7 - 0
14:30 DBGC 3 - Smerdiek 2 5 - 2
14:30 MZC'11 5 - Tholense Boys 3 5 - 1
 
(Wedstrijddag 6) Zaterdag 4 november 2023.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
13:30 Smerdiek 2 - Brouwershaven 2 Afgelast
14:00 Bruse Boys 5 - Wik'57 2 4 - 3
14:00 Fc de Westhoek'20 3 - Colijnsplaatse Boys 3 1 - 3
14:30 ZSC'62 3 - DBGC 3 1 - 9
14:30 SKNWK 3 - MZC'11 5 3 - 1
14:30 Tholense Boys 3 - Duiveland 3 Afgelast
 

(Wedstrijddag 7) Zaterdag 11 november 2023.

Tijd Thuis   Uit Uitslag
12:30 Wik'57 2 - Smerdiek 2 1 - 2
12:30 Brouwershaven 2 - ZSC'62 3 2 - 3
14:00 Fc de Westhoek'20 3 - SKNWK 3 Afgelast
14:30 Colijnsplaatse Boys 3 - Bruse Boys 5 3 - 2
14:30 Duiveland 3 - MZC'11 5 7 - 5
14:30 DBGC 3 - Tholense Boys 3 10- 0
 
(inhaaldag) Zaterdag 18 november 2023.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
12:30 Brouwershaven 2 - Colijnsplaatse Boys 3 2 - 1
14:30 Tholense Boys 3 - Duiveland 3 2 - 4
 
(Wedstrijddag 8) Zaterdag 25 november 2023.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
12:30 Brouwershaven 2 - MZC'11 5 2 - 1
14:00 Bruse Boys 5 - SKNWK 3 2 - 0
14:30 Fc de Westhoek'20 3 - Smerdiek 2 0 - 5
14:30 Wik'57 2 - Tholense Boys 3 Verzet
14:30 Colijnsplaatse Boys 3 - ZSC'62 3 3 - 0
14:30 DBGC 3 - Duiveland 3 Verzet
 
(Wedstrijddag 9) Zaterdag 2 december 2023.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
12:30 Tholense Boys 3 - Colijnsplaatse Boys 3 Afgelast
12:45 Smerdiek 2 - Bruse Boys 5 Verzet
14:30 ZSC'62 3 - Fc de Westhoek'20 3 Afgelast
14:30 Duiveland 3 - Brouwershaven 2 5 - 0
14:30 DBGC 3 - SKNWK 3 Afgelast
14:45 MZC'11 5 - Wik'57 2 3 - 2
 
(Wedstrijddag 10) Zaterdag 9 december 2023.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
12:30 Wik'57 2 - Duiveland 3 1 - 4
12:30 Brouwershaven 2 - DBGC 3 0 - 6
14:00 Fc de Westhoek'20 3 - Tholense Boys 3 Verzet
14:00 Bruse Boys 5 - ZSC'62 3 5 - 2
14:30 Colijnsplaatse Boys 3 - MZC'11 5 Verzet
14:30 SKNWK 3 - Smerdiek 2 2 - 5
 
(Inhaaldag ) Zaterdag 16 december 2023.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
12:30 Brouwershaven 2 - Bruse Boys 5 6 - 1
12:30 Wik'57 2 - Tholense Boys 3 2 - 3
13:30 Colijnsplaatse Boys 3 - MZC'11 5 2 - 0
14:30 ZSC'62 3 - Fc de Westhoek'20 3 5 - 0
14:30 DBGC 3 - Duiveland 3 2 - 1
 
(Inhaaldag ) Zaterdag 13 januari 2024.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
14:30 SKNWK 3 - Brouwershaven 2 Afgelast
 
(Inhaaldag) Zaterdag 20 januari 2024.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
14:30 Tholense Boys 3 - Colijnsplaatse Boys 3 Afgelast
14:30 SKNWK 3 - DBGC 3 2 - 1
 
(Wedstrijddag 11) Zaterdag 27 januari 2024.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
12:30 ZSC'62 3 - Wik'57 2 1 - 3
14:00 Bruse Boys 5 - Fc de Westhoek'20 3 Verzet
14:30 Smerdiek 2 - Colijnsplaatse Boys 3 8 - 0
14:30 SKNWK 3 - Duiveland 3 1 - 5
14:30 Tholense Boys 3 - Brouwershaven 2 2 - 5
14:45 MZC'11 5 - DBGC 3 0 - 4
 
(Wedstrijddag 12) Zaterdag 3 februari 2024.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
13:30 Smerdiek 2 - ZSC'62 3 4 - 1
14:00 Fc de Westhoek'20 3 - MZC'11 5 Verzet
14:00 Bruse Boys 5 - Tholense Boys 3 2 - 0
14:30 Wik'57 2   DBGC 3 1 - 2
14:30 Colijnsplaatse Boys 3 - Duiveland 3 1 - 6
14:30 SKNWK 3 - Brouwershaven 2 3 - 2
 
(Inhaaldag ) Zaterdag 10 februari 2024.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
14:00 Fc de Westhoek'20 3 - Tholense Boys 3 1 - 5
14:30 Smerdiek 2 - Bruse Boys 5 2 - 2
 
(Inhaaldag ) Zaterdag 17 februari 2024.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
14:00 Fc de Westhoek'20 3 - SKNWK 3 0 - 6
14:30 SKNWK 3 - Brouwershaven 2 6 - 0
14:30 Tholense Boys 3 - Colijnsplaatse Boys 3 3 - 2
 
(Wedstrijddag 13) Zaterdag 24 februari 2024.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
12:30 Brouwershaven 2 - Wik'57 2 1 - 1
14:30 ZSC'62 3 - SKNWK 3 3 - 2
14:30 Duiveland 3 - Fc de Westhoek'20 3 8 - 0
14:30 Tholense Boys 3 - Smerdiek 2 1 - 6
14:30 DBGC 3 - Colijnsplaatse Boys 3 5 - 0
14:45 MZC'11 5 - Bruse Boys 5 1 - 2
 
(Wedstrijddag 14) Zaterdag 2 maart 2024.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
13:30 Smerdiek 2 - MZC'11 5 3 - 3
14:00 Fc de Westhoek'20 3 - DBGC 3 0 - 4
14:00 Bruse Boys 5 - Duiveland 3 3 - 4
14:30 SKNWK 3 - Wik'57 2 5 - 1
14:30 Colijnsplaatse Boys 3 - Brouwershaven 2 2 - 4
14:30 ZSC'62 3 - Tholense Boys 3 5 - 3
 
(Wedstrijddag 15) Zaterdag 9 maart 2024.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
12:30 Wik'57 2 - Colijnsplaatse Boys 3 0 - 3
12:30 ASV Brouwershaven 2 - Fc de Westhoek'20 3 13 - 0
14:30 Duiveland 3 - Smerdiek 2 Afgelast
14:30 Tholense Boys 3 - SKNWK 3 1 - 4
14:30 DBGC 3 - Bruse Boys 5 5 - 1
14:45 MZC'11 5 - ZSC'62 3 2 - 1
 
(Wedstrijddag 16) Zaterdag 16 maart 2024.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
13:30 Smerdiek 2 - DBGC 3 1 - 2
14:00 Fc de Westhoek'20 3 - Wik'57 2 0 - 3
14:00 Bruse Boys 5 - ASV Brouwershaven 2 3 - 1
14:30 SKNWK 3 - Colijnsplaatse Boys 3 2 - 3
14:30 ZSC'62 3 - Duiveland 3 1 - 7
14:30 Tholense Boys 3 - MZC'11 5 3 - 1
 
(Wedstrijddag 17) Zaterdag 23 maart 2024.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
12:30 Wik'57 2 - Bruse Boys 5 Verzet
12:30 ASV Brouwershaven 2 - Smerdiek 2 Verzet
14:30 DBGC 3 - ZSC'62 3 3 - 2
14:30 Colijnsplaatse Boys 3 - Fc de Westhoek'20 3 3 - 2
14:30 Duiveland 3 - Tholense Boys 3 11 - 1
14:45 MZC'11 5 - SKNWK 3 Verzet
 
(Inhaaldag) Zaterdag 30 maart 2024.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
14:00 Bruse Boys 5 - Fc de Westhoek'20 3 Verzet
14:30 Duiveland 3 - Smerdiek 2 6 - 2
 
(Wedstrijddag 18) Zaterdag 6 april 2024.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
13:30 Smerdiek 2 - Wik'57 2 0 - 5
14:00 Bruse Boys 5 - Colijnsplaatse Boys 3 0 - 3
14:30 SKNWK 3 - Fc de Westhoek'20 3 Verzet
14:30 ZSC'62 3 - ASV Brouwershaven 2 4 - 3
14:30 Tholense Boys 3 - DBGC 3 2 - 5
14:45 MZC'11 5 - Duiveland 3 0 - 10
 
(Wedstrijddag 19) Zaterdag 13 april 2024.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
12:30 Wik'57 2 - ZSC'62 3 4 - 2
12:30 ASV Brouwershaven 2 - Tholense Boys 3 3 - 2
14:00 Fc de Westhoek'20 3 - Bruse Boys 5 Verzet
14:30 DBGC 3 - MZC'11 5 Verzet
14:30 Colijnsplaatse Boys 3 - Smerdiek 2 Verzet
14:30 Duiveland 3 - SKNWK 3 2 - 0
 
(Wedstrijddag 20) Zaterdag 20 april 2024.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
13:00 Tholense Boys 3 - Wik'57 2  
13:30 Smerdiek 2 - Fc de Westhoek'20 3  
14:30 SKNWK 3 - Bruse Boys 5  
14:30 ZSC'62 3 - Colijnsplaatse Boys 3  
14:30 Duiveland 3 - DBGC 3  
14:45 MZC'11 5 - ASV Brouwershaven 2 verzet
 
(Inhaaldag) Zaterdag 25 april 2024.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
20:00 MZC'11 5 - SKNWK 3  
 
(Inhaaldag) Zaterdag 4 mei 2024.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
14:30 Wik'57 2 - Bruse Boys 5  
14:30 DBGC 3 - MZC'11 5  
14:30 SKNWK 3 - Fc de Westhoek'20 3  
14:30 DBGC 3 - MZC'11 5  
 
(Wedstrijddag 21) Zaterdag 11 mei 2024.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
12:30 Smerdiek 2 - SKNWK 3  
14:30 Duiveland 3 - Wik'57 2  
14:30 DBGC 3 - ASV Brouwershaven 2  
14:30 ZSC'62 3 - Bruse Boys 5  
14:30 Tholense Boys 3 - Fc de Westhoek'20 3  
14:45 MZC'11 5 - Colijnsplaatse Boys 3  
 
(Inhaaldag) Dinsdag 14 Mei 2024.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
19:30 Fc de Westhoek'20 3 - Bruse Boys 5  
 
(Inhaaldag) Donderdag 16 Mei 2024.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
20:00 MZC'11 5 - ASV Brouwershaven 2  
 
(Wedstrijddag 22) Zaterdag 18 Mei 2024.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
12:30 Wik'57 2 - MZC'11 5  
12:30 ASV Brouwershaven 2 - Duiveland 3  
12:30 DBGC 3 - SKNWK 3  
14:00 Bruse Boys 5 - Smerdiek 2  
14:00 Fc de Westhoek'20 3 - ZSC'62 3  
14:30 Colijnsplaatse Boys 3 - Tholense Boys 3  
 
(Inhaaldag) Zaterdag 25 Mei 2024.
Tijd Thuis   Uit Uitslag
14:00 Fc de Westhoek'20 3 - MZC'11 5  
14:30 Colijnsplaatse Boys 3 - Smerdiek 2  


^top^